top of page

AVUKAT NUMARALARI

Telefonda

Avukat telefon numaralarına neden ihtiyaç duyarız?

 

Günümüz şartlarında teknolojinin geldiği konum yadsınamaz bir gerçek olmakla birlikte insanlar eski günlerdeki gibi doktor, emlakçı ve avukatı caddelerde veya sokaklarda arayarak bulmuyor. Avukat arama hususu teknoloji ile artık çok kolaylaştı. Avukat telefon numaraları ararken İnternet teknolojisi tam da bu açıdan hayatımızın bir parçası haline geldi. Hukuksal sorunlarla karşılaşan birisi önce hangi branşta avukata ihtiyaç duyuyorsa hemen o branşta bir avukat bulmak amacıyla internet ortamına yöneliyor.

 

Bazen avukat arama hususu sosyal medya hesapları kullanılarak da gerçekleşmekle birlikte çoğunlukla arama motoruna çeşitli terimler girilmek suretiyle avukat aranmakta ve bulunmaktadır. Çoğu zaman semtlere ve caddelere göre arama motorlarınca listelenme söz konusudur. Çoğu zaman sonuçlarda  avukat numaraları da çıkmaktadır.

 

Öncelikle derdimizi anlatmada kendimizi ifade etme yeteneğine sahip olmalıyız ki karşımızdaki avukat bizi iyi anlayabilsin. Aksi takdirde size destek sağlamakta zorluk yaşayan bir avukat ile karşılaşmak pek  yararımıza olmayacaktır.

 

Avukat numaraları veya avukat telefonları şeklinde arama motoruna gireceğiz terimler bizi doğru sonuçlara ulaştırabilecektir. Avukat cep telefonları dışında avukat cep numaraları şeklindeki aramalarda ise bulunduğumuz şehir dışından da sonuçlar ortaya çıkaracağından genelden özele arama yapmak sağlıklı sonuçlara ulaştıracaktır.

 

Boşanma avukatı arayışımız sonucunda boşanma avukatı telefon numarasını google arama motoruna yazdığımızda bize en yakın boşanma avukatının telefonuna ulaşmış oluruz. Bazen de bir insan suç işler ve bu suçu çeşitli saikler içerisinde işlemek zorunda kalır. Bazen kendini müdafaa etme zorunluluğundan bile bir insan suç işlemek zorunda kalabilir.

Burada önemli olan ulaştığımız avukatın güvenilir ve açık sözlü olmasıdır. Davada karar veren hakim bile kesin bir şey söyleyemezken en iyi avukat benim diyen ya da bu davayı kesin kazanırım gibi  söylemleri olan avukatlardan kesinlikle uzak durulmalıdır çünkü karar mercii mahkemedir. En iyi avukat isimleri gibi bir kavram için ancak avukatın geçmişini araştırmak lazım. Bunun için görüştüğünüz avukatın gerek medya yolu ile gerekse bilindik başarılarını incelemek ve soruşturmak lazımdır.

 

En iyi ağır ceza avukatı şeklinde arama motoruna anahtar kelime yazıp karşınıza çıkan avukatlara ulaşıyorsunuz. En iyi ağır ceza avukatı veya en iyi avukat derken bizi bu fikre ulaştıran kriterler nelerdir? Her davanın kendine göre zorlukları ve dikkat gerektiren aşamaları vardır. İnsan her zaman hata yapabilir ve bu aşamada garanti veren ve kesin sözler veren en iyi avukatlardan veya en iyi avukat isimleri verenlerden uzak durmanızda fayda vardır.

Bazen de vatandaşlarımız gönüllü avukat numaraları, en iyi avukatlar şekline google aramaları yapmaktadır. Ceza muhakemesinde gönüllü avukatlar baro tarafından şüphelilere atanmakla birlikte hukuk alanında bir dava açmak isteyen ve maddi durumu yetersiz olan vatandaşlarımız gönüllü avukat için oturduğu ilin barosunun adli yardım birimine başvuruda bulunabilir.

 

Şahsımıza en çok sorulan soruların başında Ceza avukatı numaralarını nereden bulabilirim? sorusu gelmektedir. İzmir Barosu’ nun baro levhasından bölgenize göre yüzlerce ceza avukatı numaralarına ulaşabilirsiniz.

 

Avukata sor hizmetimiz ile bu kapsamda hukuki sorunlarınıza yardım amacıyla avukatımızdan randevu alabilirsiniz.

bottom of page